KONST / Litografier / Färglitografi 8985223
nr 898 5223
Färglitografi
Monogramsignerad, HC 4/15, motivet: 53x64
Kondition: fuktskada
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:05:46
28/5 22:28:19